İzci, KoçSistem’in web tabanlı sunduğu bir araç takip hizmetidir. Bu hizmet ile araçlarınızı, gizli monte edilebilen GPS/GPRS teknolojisiyle uyumlu donanım ve internet üzerinden size özel sağlanan kullanıcı adı ve şifre ile canlı ve geçmişe dönük izleyebilirsiniz.

Anlık İzleme ve Geçmişe Dönük Raporlar

İzci ile araçlarınızı anlık olarak izleyebilirsiniz ve 1 yıl geçmişe dönük raporlarınızı alabilirsiniz. İzci’nin sizlere araçlarınız ile ilgili sunduğu kritik rapor başlıkları:

  • Denetim Raporları (Konum raporları, Hız grafik raporları, Mesafe Özet raporları)
  • Olaylar Raporları
  • Sefer Raporları
  • Telemetrik Raporlar
  • Yönetim Raporları

Bu rapor başlıkları altında detaylı bilgilere ulaşıp farklı kırılımlarda, bir ya da birden fazla araç için rapor oluşturabilirsiniz. Kurumsal ihtiyaçlarınız doğrultusunda size özel raporlar da hazırlanarak İzci’ye eklenebilir.

Tüm raporlar siz istediğiniz zaman alınabileceği gibi, belirlediğiniz zamanlarda sorumlu kişilere otomatik elektronik posta ile de gönderilebilir. Ayrıca İzci ile araçlarınıza tanımladığınız kritik olay alarmlarını gerçekleştiği anda öğrenebilirsiniz. Bu olay alarmları belirleyeceğiniz elektronik posta adreslerine veya opsiyonel olarak belirteceğiniz bir gsm telefon numarasına sms olarak gönderilebilir.

Kurumsal Uygulamalarınız ile İzci Arasında Web Servisi Entegrasyonları

Geliştirilebilen web servisleri aracılığıyla kullandığınız kurumsal uygulamalar ile (rota optimizasyon, dağıtım planlaması vb) İzci arasında bilgi alışverişi sağlanmaktadır. Bu entegrasyon ile uygulamalarınızda belirlediğiniz iş planlarınızı İzci üzerinden kontrol edebilirsiniz.