Araç Takip Yazılımı

İzci hizmeti internet üzerinden sağlandığı için kullanıcıların bilgisayarlarına ek bir yazılım yüklemesine gerek yoktur. İzci hizmeti, www.izci.com.tr adresinden kullanıcıya özel kullanıcı adı ve şifre ile girilen araç takip ekranından sağlanmaktadır. Her firma için bir admin kullanıcı oluşturulmakta ve admin kullanıcı sınırsız sayıda ve belirleyeceği yetkilerle alt kullanıcıları yine o kullanıcılara özel kullanıcı adı ve şifre ile atayabilmektedir.

Ana Sayfa: İzci ana sayfasından araçların kontak durumlarını, anlık nerde olduklarını hız ve POI detayıyla görebilirsiniz. Bu ekrandan istediğiniz araca tıklayarak detaylı bilgilere ulaşabilir veya 3 farklı harita seçeneğinde izleme başlayabilirsiniz.

Yönetim: Size ilk kullanım için bir admin kullanıcı ve şifresi verilmektedir. Admin kullanıcı, istediği kadar alt kullanıcı tanımı yapabilir. Bu alt kullanıcılara istediği araçları atayabilir. Alt kullanıcılar sadece admin kullanıcının atadığı araçları görebilir ve o araçlar hakkında rapor alabilirler.

Sayısal Harita: Araçlarınızın hepsini veya seçtiğiniz araçları, tamamıyla İzci’ye ait olan ve sürekli güncellenen haritalar üzerinden izleyebilirsiniz. Araçlarınızı sayısal haritalar dışında Google haritalarında da izleyebilirsiniz. Google haritası üzerinden geçmişe ait araç hareketlerinizi animasyon ile görebilirsiniz.

Müşteri Noktaları: Harita üzerinde şirketinize ait müşteri noktalarınızı işaretleyebilirsiniz. Bu noktalar sadece sizin hesabınız ile girdiğiniz sayfalarda görüntülenir. Yine bu noktalar ile araçlarınız eşleştirebilir ve araçlarınızın bu noktaya varış ve ayrılışları ile ilgili rapor ve alarm alabilirsiniz.

Bölge Tanımlama: İzci haritalarında, noktalar dışında belirlediğiniz bölgeleri de kaydetmeniz mümkün. Araçlarınızın bu bölgeler giriş çıkışları ile ilgili de rapor ve alarm alabilirsiniz.

Alarm: İzci’nin en önemli özelliklerinden biri olan Alarm tanımlamalarıyla, siz araçlarınızı 7/24 izlemek zorunda değilsiniz. Gerekli alarm tanımlamalarını yaptıktan sonra tüm izlemeyi İzci yapar ve size e-posta veya SMS ile haber verir.

Raporlama: İzci’de mevcut raporlama seçeneklerinden size uygun olanları otomatik olarak her gün alabilirsiniz. Raporlar için e-posta adresinizi girmeniz yeterlidir, raporlar size her gün İzci tarafından sunulur.