Türkiye’nin en köklü ve lider bilgi teknolojileri şirketi olan KoçSistem, yüzde 100 Türk sermayesiyle 1945’te kuruldu. Şirket 2000’li yıllarda çok önemli bir dönüşüme imza atarak, geleneksel sistem entegratöründen, müşteriye özgün teknoloji çözümleri ve dışkaynak hizmetleri üreticisine dönüştü. Koç Topluluğu’nun bir üyesi ve Koç Bilgi Grubu’nun en köklü şirketi olan KoçSistem, kamu kuruluşlarına ve özel sektör şirketlerine verdiği hizmetlerle pek çok ilke imza atıyor.

Müşterilerinin Bilgi Teknolojisi çözümlerine ilişkin ihtiyaç ve beklentilerini güvenilir, kalıcı ve yenilikçi bir işbirliğiyle karşılamak ve en yüksek katma değeri almalarını sağlamak hedefiyle KoçSistem, Türkiye Bilgi Teknolojileri sektörünün lider oyuncularından biri olma özelliğini yıllardır koruyor. Müşterileri için yarattığı değeri sürekli artırarak, onların gereksinimleri doğrultusunda özel çözümler üretmeye devam ediyor.

Sürekli gelişimini ve kurumsal var oluşunu, “Gücümüz, hayal gücünüz” söylemiyle özetleyen KoçSistem, bu doğrultuda, müşterilerinin sürdürülebilir büyüme hedeflerini “fark yaratma” stratejisiyle gerçekleştirme amacıyla çalışıyor.

Dünyanın en büyük teknoloji liderleri ile güçlü stratejik ortaklıklar kurarak, Türkiye’nin dört bir yanındaki hizmet merkezleri ile koşulsuz Müşteri memnuniyetini gerçekleştiriyor.